Dating zajmina

11-Sep-2016 00:41 by 10 Comments

Dating zajmina - Nudechatxxx

Zajmin Vasjari ka publikuar një video në rrjetin social Instagram në të cilen tregon linjat trupore seksi që ka.

Reperi nga Babastars Visar Shala – Skivi ka qenë shumë i heshtur kohëve të fundit.

Pak u kuptua për zënkën ku u tha se ishte i pranishëm, teksa e tëra që u mor vesh ishte se mes tjerash, ai u paraqit edhe në organet e rendit për...

Nuk njihet si person që komenton shumë raportimet për të duke mos dashur të krijojë polemika.

Por, për Nora Istrefin duket se sot është mbushur kupa nga raportimet e portaleve të caktuara që e kanë trajtuar në një rrafsh...

- Përfaqësimi i bukurisë shqiptare në Antalya dhe Serbi kanë qenë më kryesoret -Mendoj që femrat janë më xheloze se meshkujt - Sfilata ime e parë ka qenë në Miss Shkodra 2015 - E shikoj veten si një ekonomiste e...

Këngëtarja Elvana Gjata duket se ka zgjedhur një mënyrë mjaft të paqtë për të kaluar të dielat e saj.

Përmes një fotoje të Snap Chat ajo ka treguar edhe këtë javë ashtu si javët e kaluara ka qenë pjesë...Aktorja Teuta Krasniqi që postimet në lidhje me familjen i ka shpesehtuar kohëve të fundit, ka treguar sot në rrjete sociale se si e ka kaluar ditën.Një piknik ka qenë zgjedhja e saj dhe familjes për të akumuluar energji në një të...Simone Farrow u arrestua dhe u burgos në 2009 për trafik droge.Ajo shfrytëzonte famën si modele dhe eskortë VIP, për të trafikuar drogë në Amerikë dhe Australi.Por aventurat e saj seksuale kanë vijuar edhe në burg. Prej kohësh këngëtarja Rezarta Shkurta i është dedikuar biznesit të saj duke lënë pas dore këngën apo edhe fotografinë të cilat janë pasionet e saj.